ForumPortalliCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Dergo SMS

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kujt1m
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 673
Registration date : 01/04/2008

MesazhTitulli: Dergo SMS   Tue Jun 17, 2008 3:30 pm

Kliko keto dhe dergo sms

Duhet te Regjistrohesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gzimzzz
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 389
Localisation : PRISHTINE
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Dergo 11 sms-a me 1 imelle   Tue Jul 08, 2008 12:35 am

per me dergu sms duhet mu regjistru me jepe imellen e sakt se
vjen 1 leter ne imelle qe duhet me konfirmu (munesh me qu me numer ton) tunk tung
KLIKO pėr 11 sms-a FREE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkarko-ks.org
kujt1m
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 673
Registration date : 01/04/2008

MesazhTitulli: Re: Dergo SMS   Tue Jul 08, 2008 8:22 am

FLM gzimzzz Shum Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gzimzzz
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 389
Localisation : PRISHTINE
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Dergo SMS   Thu Jul 10, 2008 6:22 pm

kujt1m a pot bon me qu se kanihet vanohen 2 -3 min deri sa te vine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkarko-ks.org
kujt1m
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 673
Registration date : 01/04/2008

MesazhTitulli: Re: Dergo SMS   Thu Jul 10, 2008 6:36 pm

0p 0p mu mir esht ka me bon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gzimzzz
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 389
Localisation : PRISHTINE
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Dergo SMS   Thu Jul 10, 2008 9:07 pm

OK Smile Cool Shocked Embarassed hini karate deri sa te nalin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkarko-ks.org
mendiboy
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 599
Registration date : 25/03/2008

MesazhTitulli: Re: Dergo Sms   Fri Jul 11, 2008 1:03 am

njerz shum cmut jeni thnxx per web se um kini pshtu tybe Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gzimzzz
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 389
Localisation : PRISHTINE
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: 50 sms-a free me 1 reg....   Tue Aug 12, 2008 4:58 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkarko-ks.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dergo SMS   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dergo SMS
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: A lun CS hiq ti..! :: KerkesaT dhe PytjeT | Request and answers-
Kėrce tek: