ForumPortalliCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 a ka te interesum me ble IPHONE 8gb

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gzimzzz
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 389
Localisation : PRISHTINE
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: a ka te interesum me ble IPHONE 8gb   Fri Jul 25, 2008 9:57 pm

a ka te interesum me ble IPHONE 8gb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkarko-ks.org
qendrmii
VizitorMesazhTitulli: Re: a ka te interesum me ble IPHONE 8gb   Sat Jul 26, 2008 4:17 pm

sa e ka qmimin edhe a osht i ri a i perdord kallzo ma shum konfigurrime te tina jo veq qashtu me qit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gzimzzz
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 389
Localisation : PRISHTINE
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: g3zImzZz.....   Sat Jul 26, 2008 5:04 pm

i pordort me kablla em krejt qmimi rreth 190 Euro ka edhe tri veq rreth 380 euro Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smilegzim.f@hotmail.com


[right]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkarko-ks.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: a ka te interesum me ble IPHONE 8gb   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a ka te interesum me ble IPHONE 8gb
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: A lun CS hiq ti..! :: KerkesaT dhe PytjeT | Request and answers-
Kėrce tek: