ForumPortalliCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Mesengjeri nuk po mė punon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
fusi
VizitorMesazhTitulli: Mesengjeri nuk po mė punon   Sat Aug 23, 2008 1:10 am

Nėse ka mundėsi dikush shpejt me mė treguar se asnjė llojė mesengjeri nuk po mė banė, nuk po hapet. Po e qet error.Kodi i gabimit: 80048820, ndėrsa kodi zmadhues i gabimit:80048412.E falenderoj shumė nėse dikush shpejt mė tregon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kujt1m
WebMaster
WebMaster
kujt1m

Numri i postimeve : 673
Registration date : 01/04/2008

MesazhTitulli: Re: Mesengjeri nuk po mė punon   Sat Aug 23, 2008 7:58 am

Fshije Niher Krjet e Provo me Instalu Apet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Fusi
VizitorMesazhTitulli: Mesengjeri nuk po mė punon   Sat Aug 23, 2008 12:09 pm

Si duket ėshtė bllokuar mesengjeri nė Pc-time. E kam kam formatizuar dy herė por prap nuk po mė ban.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kujt1m
WebMaster
WebMaster
kujt1m

Numri i postimeve : 673
Registration date : 01/04/2008

MesazhTitulli: Re: Mesengjeri nuk po mė punon   Sat Aug 23, 2008 7:54 pm

O Fusi Kontrollo niher Oren dhe Daten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
2br
WebMaster
WebMaster
2br

Numri i postimeve : 149
Registration date : 29/05/2007

MesazhTitulli: Re: Mesengjeri nuk po mė punon   Sat Aug 23, 2008 10:47 pm

ora edhe data i ka fajet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shkarko-ks.albanianforum.net
Fusi
VizitorMesazhTitulli: Mesengjeri nuk po mė punon   Sun Aug 24, 2008 3:28 am

Faliminderit Kujto dhe 2br se data dhe koha kanė qenė problem.Tash e kam rregulluar. Ju pėrshėndes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gzimzzz
WebMaster
WebMaster
gzimzzz

Numri i postimeve : 389
Localisation : PRISHTINE
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Mesengjeri nuk po mė punon   Tue Aug 26, 2008 12:28 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkarko-ks.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mesengjeri nuk po mė punon   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mesengjeri nuk po mė punon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: A lun CS hiq ti..! :: KerkesaT dhe PytjeT | Request and answers-
Kėrce tek: