ForumPortalliCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 HP pavilion Loptop me nuk po mundem ta lidh me internet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
IsufiNumri i postimeve : 2
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: HP pavilion Loptop me nuk po mundem ta lidh me internet   Sun Sep 14, 2008 4:12 pm

Kam Loptopin me program tė vistės,mirpo nuk po mundem ta kyēi ni internet.Edhe pse kompjuterin tim po e lidhi me ruterin e rrjetit shpėrndarės,mirpo ai tregon se nuk ėshtė i lidhur nė internet.Ndėrsa kompjuterin e shtėpisė e kemi tė lidhur mė tė. Po ja jap IP e tij mirpo nuk po ban.Ju lutem nėse dikush ka mundėsi me mė treguar se si ban e falenderoi shumė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
marshall

avatar

Numri i postimeve : 100
Registration date : 29/03/2008

MesazhTitulli: Re: HP pavilion Loptop me nuk po mundem ta lidh me internet   Mon Sep 15, 2008 4:22 am

nuk po e di tashti se qfar rrrjeti perdor ti wirles apo me cabull mirpo cilen do qe e perdor duhet qe ta kesh mac adressen qe ta pranon ruteri dmth ti e ki qat pc qe e ke ne shpi mac adreesn qe ta ka lshu povajderi edhe qato e perdor ndersa loptopi a ka te ndryshum duhet qe te folesh me provider ne menyer qe ti leshon dy mac adrresa qasje ne ruter

me rrespekt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
HP pavilion Loptop me nuk po mundem ta lidh me internet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: A lun CS hiq ti..! :: KerkesaT dhe PytjeT | Request and answers-
Kėrce tek: