ForumPortalliCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Vėllimi nė hardisk po mė zvogėlohet shumė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
IsufiNumri i postimeve : 2
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Vėllimi nė hardisk po mė zvogėlohet shumė   Thu Sep 25, 2008 2:37 pm

Kam Loptopin HP Pavilion i cili ka Hardiskun:C rreth 225Gb. Kam tė instaluar sistemin e Windows Vistės.Mandej kam instaluar edhe programet tjera.Mirpo prej momentit qė nuk kam instaluar asnjė program tjetėr vėllimi mė ėshtė zvogėluar rreth 5Gb.Nėse mundtet me treguar dikush se ēka ėshtė nė pyetje,ku qėndron problemi.Apo mundet me qenė edhe hapsira e madhe e Hardiskut e mandej fajllat shpėrndahen dhe nxėnė vend, apo dipka tjetėr.Pres pėrgjigjėjen e juaj dhe njėherit ju falenderoj shumė pėr kontributin qė po e jepni pėr forumin.Pėrshėndetje nga Isufi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gzimzzz
WebMaster
WebMaster
gzimzzz

Numri i postimeve : 389
Localisation : PRISHTINE
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Vėllimi nė hardisk po mė zvogėlohet shumė   Sun Oct 05, 2008 12:05 am

mos ke pase nej problem gjate instalimit te windowsit ose ke mare nej virus ??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkarko-ks.org
 
Vėllimi nė hardisk po mė zvogėlohet shumė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: A lun CS hiq ti..! :: KerkesaT dhe PytjeT | Request and answers-
Kėrce tek: