ForumPortalliCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Rrjeti spom bon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kia
VizitorMesazhTitulli: Rrjeti spom bon   Mon Feb 02, 2009 11:57 pm

oo e kom Format Pc-n e spon del hiq Local Area Connection per ipko a i ka fajet cd-ja a qka ..!!! flm per mirk.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
meti
VizitorMesazhTitulli: frow..   Tue Feb 03, 2009 12:04 am

kqyre kartelen a e ki te instalume mas pari dmth shko dvice menager edhe e kqyr qe jo problemi nuk munet me kon te ipko po te kartela kto te kesh i sigurt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gzimzzz
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 389
Localisation : PRISHTINE
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Rrjeti spom bon   Tue Feb 03, 2009 12:27 am

per me kriju local arean network per ipko
shko network conection
creat new conecttion/next/connect to the internet/set up my connection manualy/connect using broadband connection that requarie a user name and password
ISP name IpkoNet
edhe userin qysh e ki edhe passwordin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkarko-ks.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rrjeti spom bon   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rrjeti spom bon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: A lun CS hiq ti..! :: KerkesaT dhe PytjeT | Request and answers-
Kėrce tek: