ForumPortalliCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 kerkes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
marshall

avatar

Numri i postimeve : 100
Registration date : 29/03/2008

MesazhTitulli: kerkes   Sat Apr 05, 2008 11:19 am

deshta me vertetu se e kom pa ne host forum se ky eshte forumi ma i votumi dikun 5130 vota per kosov edhe shqiperi per phpbb! a eshte e vertet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
2br
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 149
Registration date : 29/05/2007

MesazhTitulli: shum pytje me ven   Sat Apr 05, 2008 1:25 pm

shum pake bo mir qe e paske cek kit sen osth e vertet se forum www.shkarko-ks.org osht forum ma i votumi ne trojet shqitare ku perdoret shqipja per phpbb, ky eshte 1 sukses shum i madh i stafit ton
qe edhe vertetimi
http://www.editboard.com/sq/Society-and-Culture/Music-games-213.htm

kjo osht 1 kategori po na udhehequm ne te gjitsha kategortiit me an te pikve
edhe ato me diferenc te madhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shkarko-ks.albanianforum.net
valon
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 48
Registration date : 25/03/2008

MesazhTitulli: Re: kerkes   Sat Apr 05, 2008 8:38 pm

pse a po dyshon o marshall a po nermal qe jem ma te votumit Smile edhe ma te mirtt:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gzimzzz
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 389
Localisation : PRISHTINE
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: kerkes   Mon Apr 07, 2008 8:57 pm

normal qe osht forumi ma i mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkarko-ks.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: kerkes   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kerkes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: A lun CS hiq ti..! :: KerkesaT dhe PytjeT | Request and answers-
Kėrce tek: