ForumPortalliCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Hi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
F-Hacker
VizitorMesazhTitulli: Hi   Wed Apr 09, 2008 12:45 am

Kush jeni ju me qe te gjithe programet mi keni vjeth nga forumi ime aa?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tondi-h4
VizitorMesazhTitulli: tung   Wed Apr 09, 2008 8:34 am

qysh osht sit-t yt edhe fol konkret qa te kem vjedh,edhe nuk besoj qe antaret e kti forumi kan vjedh noj postin ne foruma tjer,perpos qe prej neve po jau bojn linkave copy past,qe ket sen osht dasht me cek na ktu. edhe me i qit ata qe po i marrin prej neve

kshtu qe qdo postim i antarit ton osht prone e shkarko-ks edhe nuk lejohet emitimi i saj ne foruma te tjer ose ne qoft se edhe na e bojm te kunderten.

me repekt\

tondi-h4ck
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SnufFxNumri i postimeve : 309
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Hi   Wed Apr 09, 2008 8:23 pm

qysh e ki forumin tihh a bon me dit se na kurgjoo me vjeedh nuk kena vjdedhh sorry
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gzimzzz
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 389
Localisation : PRISHTINE
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Hi   Fri May 02, 2008 7:38 pm

qikjo teme munet mu fshi :D masi u kry problemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkarko-ks.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Hi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: A lun CS hiq ti..! :: KerkesaT dhe PytjeT | Request and answers-
Kėrce tek: