ForumPortalliCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 ni pytje per cd rom

Shko poshtė 
AutoriMesazh
zhvillaNumri i postimeve : 2
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: ni pytje per cd rom   Thu May 01, 2008 8:42 pm

qysh me ja bo spo mi lexon cd a kshtu kejt ne my computer pe qet cd romin amo mi lexu spi lexon a kishi mujt mem ndihmu naj qysh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
valon
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 48
Registration date : 25/03/2008

MesazhTitulli: Re: ni pytje per cd rom   Thu May 01, 2008 10:16 pm

kqyre mos tka lujt naj kabell a naj sen nese sosht ajo me siguri ti paska shku syni .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
marshall

avatar

Numri i postimeve : 100
Registration date : 29/03/2008

MesazhTitulli: RE"   Fri May 02, 2008 8:47 am

qashut qashtu garnt syni ne qoft se e ke provu edhe apet nuk te ka bo kqyr a i ki mir ato primary slave ne bios,ose merre bre vlla CD romin qoje me noj pc tjter edhe qikjo osht menyr ma e mir per me dit se qka ka!
ne qoft se nuk te bon qashtu ** nanen thejje kejt se nuk osht shtrejt me ble:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gzimzzz
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 389
Localisation : PRISHTINE
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: ni pytje per cd rom   Fri May 02, 2008 7:35 pm

ose qele edhe pastroje synin me alkohol :D tung met mira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkarko-ks.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ni pytje per cd rom   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ni pytje per cd rom
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: A lun CS hiq ti..! :: KerkesaT dhe PytjeT | Request and answers-
Kėrce tek: